Polemika

Jadę na Copernicon

Już najwyższy czas zapowiedzieć i zaprosić Was na atrakcje, które przygotowałem na Copernicon 2012. Pierwszym punktem programu jest odważny projekt, który stworzyliśmy razem z Jakubem „Mefim” Fijałkowskim, mianowicie:

LARP w 7 krokach” (Sobota 10:00, LARP 3) będą to warsztaty o tworzeniu larpów. Wspólnie zaprojektujemy świetną grę, którą zaskoczycie swoich graczy.

O 14:00, również w sobotę i również w LARP 3 poprowadzę premierowego JEEPforma „Kiedy byłem w Twoim wieku…„. Zacytuję tutaj wstęp fabularny:

Janek jest zapatrzony w swojego Dziadka, który zna Kung-Fu, umie otwierać sejfy. Bez problemu zmierzy się zarówno z Teorią Względności, jak z balansowaniem na cienkiej linie. Za każdym razem, gdy Janek spyta: „Dziadku, gdzie się tego nauczyłeś?”, zaczyna się prawdziwa wojna. Dziadek musi stawić czoła swojemu o jakże wiele młodszemu alter ego.
Czy Dziadek zdoła zachować swoją reputację w oczach Janka? Czy też młodszy Dziadek odkryje jego prawdziwą twarz?
Tego się dowiecie podczas gry.

Natomiast o 22:00 tego samego dnia (sobota), tym razem w LARP 1 będziecie mogli dać się złapać w „Kosmiczny Potrzask„. LARP w świecie Blood Treka, z ciekawą Mechaniką Wspomnień. Dla całokształtu zamieszczam opisik:

Zastanawialiście się kiedyś, co się wydarzy, gdy grupa pełna antagonizmów znajdzie się w podbramkowej sytuacji? Co się stanie, gdy dorzucimy do tego grupę wampirów oraz ludzi? Powiecie, że to już było nie raz? W takim razie pójdźmy dalej i zróbmy eksperyment – umieśćmy naszą grupę w kosmosie, na pokładzie potężnego, wielopokoleniowego statku Wieczna Wędrówka. Niech staną twarzą w twarz z nieznanym zagrożeniem, swoimi antypatiami, oskarżeniami oraz odwiecznym głodem. Taaaaaak, zróbmy z tego Kosmiczny Potrzask i zobaczmy wynik eksperymentu!
Zapraszam wszystkich na nietypowy LARP z elementami jeepforma, umieszczonego w moim autorskim świecie Blood Trek.

Do zobaczenia na Coperniconie 2012.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s