O mnie

Witam,

nazywam się Mateusz, ale mówią mi Mat. Chciałbym napisać parę słów o sobie, tak żebyście wiedzieli kim jest autor tekstów na tym blogu.

No więc tak – tworzę larpy i jeepformy od 10 lat. Mogę powiedzieć, że jest to moje ukochane hobby. Z samymi grami RPG zacząłem swoją przygodę z 20 lat temu (tak, taki stary już jestem). Wspólnie ze Znajomymi 10 lat temu założyliśmy Klub Fantastyki Zardzewiały Topór. Przez te wszystkie lata stworzyłem i prowadziłem ponad 50 scenariuszy przeróżnych larpów, jeepów i innych gier. Miedzy innymi współtworzę terenowe larpy fantasy w świecie Kronik Drikanu (świat stworzony przez Małego i Sebę). Piszę również lapry w moim autorskim „mini” świecie Blood Trek (jest to space opera z wampirami w kosmosie 🙂 ). Jednym z ostatnich moich projektów to Enklawa – larp w totalitarnym świecie gdzie ostatnia garstka ludzi schroniła się przed kataklizmem w tytułowej enklawie. Scenariusze kilku moich gier znajdziecie na LARPbase oraz w LARPERZE.

Współtworzę dwa konwenty SPOT – SPOTkanie z LARPami oraz Projekt: Tygodniówka. Są to imprezy gdzie wszystko się kręci wokół naszych ulubionych larpów, jeepformów,  gier terenowych, i im podobnych.

Współredaguję z Maciejem Jesionowskim magazyn LARPER, który traktuje głównie o naszym wspólnym hobby.

Wspópracujemy z klubem GSF Alkor (nasze kluby wspólnie tworzą gry miejskie oraz imprezę promującą fantastykę – iGraj z wyobraźnią).

Na Puckonie 2011,5 zdobyłem Złoto-Kamienną Fokę za najlepszy punkt programu – był to Jeepform pt. „O krok od wolności„. Sam klub ZT został nagrodzony w konkursie ZNAN w 2006 roku (za najpopularniejszy klub fantastyki w 3city) podczas konwentu Trójfikcje.

W 2012 roku wziąłem udzial podczas Coprrniconu w Trójboju Toruńskim w kategorii Jeep. Wystawilem tam apokaliptyczna wersje mojego jeepforma „Ławeczka”.

Prowadzę firmę organizującą urodzinowe larpy i gry terenowe dla dzieci i dorosłych. Mam śliczną córeczkę i cudowną żonę, która ze stoickim spokojem znosi moje kolejne szalone pomysły 🙂 .

To by było chyba na tyle zanudzania i chwalenia się. Zapraszam na bloga.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s