Polemika

SPOT 2014

spotlingi-kopia

SPOT, czyli V SPOTkanie z larpami, to konwent nastawiony na fabularne gry terenowe wszelkiego rodzaju. Impreza znana z niepowtarzalnej atmosfery, zrzesza ludzi dla których gry fabularne to nie tylko RPG, którzy potrzebują prawdziwych doznań, jednym słowem – larpów.

Twórcą konwentu jest Klub Fantastyki Zardzewiały Topór oraz debiutująca, w tym roku, w roli organizatorów SPOTa,  Gdyńska Grupa Miłośników Fantastyki INSANIA. Dla konwentowiczów przygotowane zostanie wiele atrakcji. Nowością będzie blok Larpy od Kuchni gdzie każdy, zarówno początkujący jak i doświadczony gracz,  znajdzie coś dla siebie, pośród interesujących prelekcji oraz warsztatów. Pojawi się również„klimatyczny domek”, czyli raj dla mistrzów gry planujących rozegranie sesji. Poza tym niezliczone larpy, w wielu różnych konwencjach, których twórcy przybywają z całej Polski. Oprócz tego dodatkowe atrakcje typu – jeepformy, freeformy, gry terenowe oraz konkursy.

Na konwencie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Pomoże w tym specjalny „socjal room” i organizatorzy, którzy zadbają, aby nikt się nie nudził. Całość zwieńczy Klimatyczna Gala, na której nagrodzeni zostaną najlepsi twórcy gier – larpa oraz jeepformu. Będzie również konkurs na najlepszy strój larpowy.

Trudno jest w kilku słowach opisać wszystko, co znajdziecie na SPOCIE, zapraszamy więc na naszą stronę internetową spot.larp-zt.pl – tam na bieżąco możecie śledzić nowości odnośnie naszego konwentu. Najlepiej nie czekać i już zarezerwować sobie weekend 25-27 kwietnia; będzie to czas prawdziwej inwazji fantastyki. Przybywajcie więc do Przywidza i poznajcie smak zabawy w stylu fantasy!

Organizatorzy SPOTa 2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s